Bize Ulaşın

İsim Soyisim (*)

Şehir (*)

Telefon (*)

Epostanız (*)

Konu

İletiniz

Liv Hospital Ulus

Ahmet Adnan Saygun Cad. Canan Sok. No:5 34340 Ulus Beşiktaş İstanbul (TRT Binası karşısı)


Nasıl Ulaşabilirsiniz?

 

Shuttle Servis Saatleri

Liv Hospital- Trump Towers – Şişli Camii Kalkış Saatleri. 08:00 10:00 12:00 14:00 16:00

Şişli Camii – Cevahir AVM – Liv Hospital Kalkış Saatleri: 09:00 11:00 13:00 15:00 17:00

 

Toplu Taşıma:

Anadolu Yakası’ndan deniz yolu ile gelecek olan misafirlerimiz, Beşiktaş’a geçerek iskeleden hareket eden U1 (Beşiktaş – Ulus Mahallesi), U2 (Beşiktaş – Ulus Mahallesi) ya da 57UL (Beşiktaş – Kuruçeşmeüstü) otobüs hatlarından birine ya da Beşiktaş Bahçeşehir Üniversitesi durağından geçen 58UL (Kabataş – Ulus Mahallesi) hattına binerek Esenevler durağında inebilir ve birkaç dakikalık yürüyüşten sonra hastanemize ulaşabilirler. U1, 57UL ve 58UL hatları Çırağan Caddesi – Ortaköy güzergahından, U2 hattı ise Barbaros Bulvarı güzergahından gitmektedir.

Anadolu Yakası’ndan metrobüs ile gelecek olan misafirlerimiz, Zincirlikuyu’da metrobüsten indikten sonra Sarıyer – Levent yönündeki otobüs duraklarına çıkıp U2 (Beşiktaş – Ulus Mahallesi) otobüs hattına binerek Esenevler durağında inebilir ve birkaç dakikalık yürüyüşten sonra hastanemize ulaşabilirler.

Liv Hospital Ankara

 

Bestekar Sok. (Ana giriş Tunus Caddesi tarafındandır) No:8 06680 Kavaklıdere Çankaya Ankara

 • E-Posta

  info@livhospital.com.tr

 • Çağrı Merkezi

  0850 222 2 548 – 444 4 548

 • Telefon

  0312 666 40 00

 • Faks

  0312 666 40 40


Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Hastanemiz Kızılay meydanı, Küçükesat Dörtyol, Kuğulu Park, TBMM, Akay, Tunalı ve Bestekar caddelerine 10 dakika yürüme mesafesindedir.

 

Toplu Taşıma:

Ulus ve Kızılay’dan: Atatürk Bulvarı üzerinden Kavaklıdere yönünde ilerleyin. Kavaklıdere (Kuğulupark) Kavşağı’ndan geri dönerek Bakanlıklar’a doğru inin. Sağa dönerek Tunus Caddesi’ne girin ya da Bakanlıklar Altgeçidi’nden (Akay Altgeçidi) ilerleyerek Tunus Caddesi’ne inin.

Eskişehir yönünden: Eskişehir yolu üzerinden (Yaşamkent, Konutkent, Koru Sitesi, Çayyolu, Ümitköy, Beysukent, Bilkent) Kızılay’a gelin. Akay Altgeçidi’ne girerek Tunus Caddesi’ne çıkın ya da Çayyolu metrosu (Hafif Raylı Sistem) ile Kızılay’a ulaşarak aynı istikameti izleyin.

Çankaya yönünden: Bakanlıklar kavşağının ardından Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) binasından sağa dönerek Tunus Caddesi’ne geçin.

Dikmen yönünden: Dikmen Caddesi üzerinden TBMM Dikmen kapısını geçtikten sonra Bakanlıklar alt geçidinden (Akay Altgeçidi) ilerleyerek Tunus Caddesi’ne inin.

AŞTİ’den: Ankaray (Hafif Raylı Sistem) yardımı ile Kızılay’a gelin. Kızılay’dan sonra Kavaklıdere’ye çıkarak Kavaklıdere (Kuğulupark) Kavşağı’ndan geri dönün. Bakanlıklar’dan sağa dönerek Tunus Caddesi’ne girin.

Havaalanından: Havaş ya da belediye otobüsleriyle Kızılay’a ulaşabilirsiniz. Havaş’tan AŞTİ’de (Otogar) inerek Ankaray’a (Hafif Raylı Sistem) geçin. Ankaray’ı kullanarak Kızılay’a ulaşabilirsiniz. Ankaray ya da belediye otobüsü ile ulaştığınız Kızılay’da, Atatürk Bulvarı üzerinden Kavaklıdere yönünde ilerleyin. Kavaklıdere (Kuğulupark) Kavşağı’ndan geri dönerek Bakanlıklar’a doğru inin. Sağa dönerek Tunus Caddesi’ne girin ya da Bakanlıklar alt geçidinden (Akay Altgeçidi) ilerleyerek Tunus Caddesi’ne inin.